پشتیبانی از ساعت ۹ الی ۲۲
راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام

راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام به سرعت از اولین گام های خود به عنوان یک برنامه سرگرم کننده برای کاربران پیشی گرفت و اکنون به یک پلتفرم بیزینسی و فروش محتوای جدی تبدیل شده است. برندهای معروف و حتی نوپا در سراسر جهان از آن برای معرفی هرچه بیشتر خود به جامعه هدف استفاده می کنند.

این برنامه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیاست که بیش از یک میلیارد عضو فعال دارد و ماهانه 60 میلیون تصویر و 1.6 میلیارد پسند طی روز در آن به اشتراک گذاشته می شود. بر اساس برآوردهای صورت گرفته این برنامه 58 برابر نسبت به فیس بوک جذابیت بیشتری دارد و شما می توانید خیلی بهتر از این پلتفرم استفاده کنید.

تعداد دنبال کنندگان هر صفحه در اینستاگرام از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. راه کارهای زیادی برای جذب فالوور وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. در صورتی که می خواهید در کوتاه ترین زمان به میزان قابل توجه ای از دنبال کنندگان دست یابید، می توانید از سرویس فالوور اینستاگرام سوشال باشی بهره ببرید.

وجود فالوورهای واقعی که در پیج تعامل ایجاد کننده شرط اصلی چنین اقدامی است. در این محتوا چند روش عملی افزایش دنبال کننده اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

9 - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام

1- بیوگرافی خود را بهینه کنید

از آن 150 نویسه در قسمت بیو نهایت استفاده را ببرید. بیوگرافی شما را به پیروان بالقوه معرفی می کند و می گوید که شما کی هستید، در مورد چه کاری فعالیت می کنید و یا قرار است چه اقدامی انجام دهید. بیوگرافی شما باید شامل موارد زیر باشد:

  • شرح روشنی از آنچه انجام می دهید
  • لمس شخصیت شما
  • یک لینک
  • مخاطب بتواند به شما دسترسی داشته باشد برای مثال چند پل ارتباطی معرفی کنید

در صورتی که پیوندی در بیو خود قرار دهید به تنها لینک قابل کلیک شما در اینستاگرام تبدیل می شود، در نتیجه از آن نهایت استفاده را ببرید. برخی از مشاغل دارای پیوند استاندارد به وب سایت خود هستند، در حالی كه برخی دیگر به طور منظم آن را تغییر می دهند تا پست های اخیر را منعكس كنند.

با این وجود می توانید با استفاده از برخی ابزارها مانند: زیلینک، Linktree و Lnk.Bio چندین لینک را در بیو اینستاگرام خود مدیریت کنید. خرید فالوور اینستاگرام از مواردی است که در هر جایگاهی که باشید به داد پیج شما می رسد و می تواند تا حد زیادی دنبال کننده ها را افزایش دهد.

در ضمن فراموش نکنید که می توان در بیو از هشتگ منحصر به فرد خودتان نیز استفاده کنید، البته این نوع هشتگ گذاری تاثیر مستقیمی در افزایش فالوور ندارد اما به مخاطب القا می کند که کار شما حرفه ای است و می تواند شما را به وسیله آنها بیابد.

وقتی کسی روی هشتگ ضربه می زند، پست های طرفداران استفاده شده از آن را می بیند.

2- بهترین زمان را برای ارسال پست در اینستاگرام پیدا کنید

حقیقت این است که هیچ پاسخی جهانی برای زمان ارسال پست در اینستاگرام وجود ندارد تا به بالاترین تعداد فالوور برسید؛ اما روش هایی وجود دارد که می تواند زمان ایده آل را برای دنبال کنندگان خود رقم بزنید.

ابتدا از Instagram Insights استفاده کنید تا بفهمید مخاطبان شما آنلاین هستند. این گزینه برای پیج های عمومی و بیزینسی فعال است. از نمایه مشاغل اینستاگرام خود روی دکمه ” Insights” ضربه بزنید، به ” Your Audience ” بروید، سپس روی ” See All ” کلیک کنید.

از آنجا به پایین بروید تا بیشترین زمان های فعالیت مخاطب خود را بیابید. باید در نظر داشته باشید که چه زمانی محتوای شما بیشترین ارتباط را با دیگران خواهد داشت. به عنوان مثال، یک فیلم دستورالعمل گام به گام پخت غذا ممکن است خارج از ساعت کاری، عملکرد بهتری داشته باشد؛ زیرا احتمالا افراد در آن تایم در حال آشپزی باشند.

از طرف دیگر یک پست کافی شاپی ممکن است در حوالی ساعت 2 بعد از ظهر وقتی مردم دچار کسادی می شوند، خوب عمل کند. این کار را باید در زمان های مختلف تمرین کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

وب سایت سوشال باشی یکی از بهترین سایت های ممکن و قابل اعتماد می باشد که در زمینه فروش فالوور به کاربران اینستاگرام خدمات رسانی می کند.

3- به طور مداوم پست ارسال کنید

مطالعات در سال 2021 در 14 صنعت نشان می دهد که مشاغل به طور متوسط چهار پست اینستاگرامی در هفته به اشتراک می گذارند. توصیه می کنیم حداقل روزی یک بار پست در صفحه خود منتشر کنید.

برندهایی که با بارگذاری پست اینستاگرام به طور منظم در جریان هستند، امیدوارند که با این روش بهترین نتایج را ببینند. طبق مطالعه Tailwind، پیج هایی که روزانه پست منتشر می کنند، سریعتر دنبال کنندگان مفید خود را نسبت به پیج هایی که پست کمتری می گذارند، به دست می آورند.

اگر پست های شما به طور منظم به اشتراک گذاشته می شود و تعامل خوبی پیدا می کند، الگوریتم اینستاگرام احتمالاً پست های شما را در بالای خبرهای دنبال کنندگان تان به نمایش در می آورد. البته کیفیت همیشه مهمتر از کمیت است.

ارسال پست، لزوماً به معنای بالا بودن نرخ تعامل نیست. تمرکز خود را بر روی ایجاد محتوایی بگذارید که مورد توجه مخاطبان شما قرار گیرد. ابزارهای برنامه ریزی اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی از ارسال مستقیم، از برنامه هر روز به طور مداوم پست ارسال کنید.

برای عملکرد بهتر پیج نیاز دارید که فالوورهای زیادی داشته باشید، این کار گاهاً سخت و حوصله سر بر است، اما سایت هایی وجود دارند که از طریق آنها می توانید به خرید فالوور اینستاگرام بپردازید و به کار خود سرعت ببخشید.

4- نحوه کار الگوریتم اینستاگرام را بیاموزید

بسیاری از کاربران اینستاگرام در ابتدا از تغییر یک فید زمانی به جدول زمانی رتبه بندی وحشت می کنند. با این حال از زمان تغییر، میانگین پست 50٪ بیشتر از قبل، دنبال کننده خواهد داشت. بنابراین، یاد بگیرید که چگونه الگوریتم اینستاگرام را شکست دهید و روی یادگیری و نحوه استفاده از سیستم به نفع خود تمرکز کنید.

شش عامل وجود دارد که تعیین می کند چه چیزی در جدول زمانی هر فرد نشان داده می شود: علاقه، به موقع بودن، رابطه، دفعات استفاده از برنامه، پیروی و زمان استفاده از آن. در اینجا خلاصه ای از آنچه که هر یک از این عوامل به آن اشاره می کنند آورده شده است:

  • علاقه: اینستاگرام چقدر فکر می کند که شخص براساس فعالیت قبلی پست را دوست دارد.
  • به موقع بودن: پست اخیر چقدر جدید است.
  • رابطه: حساب هایی که شخص به طور منظم با آنها درگیر می شود.
  • دفعات استفاده از برنامه: هر چند وقت یکبار فرد از برنامه اینستاگرام استفاده می کند.
  • پیروی: پست هایی از حساب هایی که شخص دنبال می کند.
  • زمان استفاده: شخص چقدر وقت خود را در اینستاگرام می گذراند.

الگوریتم اینستاگرام قصد دارد بهترین مطالب را برای هر کاربر خاص نمایش دهد. بنابراین، گرچه به نظر می رسد شش عامل جداگانه نگران کننده باشد، اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید، ایجاد محتوای با کیفیت بالا به طور مداوم است.

5- انواع مختلف محتوا را در پیج آزمایش کنید

اینستاگرام با وجود اینکه یک فضای بصری بوده اما خیلی فراتر از عکس می تواند باشد. در طول سال ها، این برنامه روش های زیادی برای به اشتراک گذاری محتوا در این سیستم عامل معرفی کرده است.

ترکیب کردن آن با انواع مختلف محتوا یکی از بهترین راه ها برای جذب دنبال کنندگان بیشتر می باشد، زیرا این فرصت را برای شما فراهم می کند تا با طیف گسترده تری از افراد ارتباط برقرار کنید.

به یاد داشته باشید الگوریتم تلاش می کند انواع محتوایی را که اغلب کاربر با آنها تعامل دارد را به او نشان دهد. بنابراین، اگر یک نفر بیشتر از سایر پست ها در Instagram Reels بگردد و نظر دهد، احتمالاً تعداد بیشتری Reel را در فید Instagram خود مشاهده می کند.

ویدیوهای Instagram TV (IGTV)  نیز طرفداران خاص خود را پیدا کرده و از آنجا که فیلم های IGTV می توانند تا 60 دقیقه طول بکشند، برای فیلم های طولانی مدت ایده آل است. استوری های اینستاگرام پس از 24 ساعت ناپدید می شوند، اما مزایای خود را دارند.

پنجاه و هفت درصد برندها معتقدند که Stories به عنوان بخشی از استراتژی رسانه های اجتماعی “تا حدودی موثر” یا “بسیار موثر” بوده است. بعلاوه، اگر یک حساب تأیید شده یا حداقل با 10 هزار فالوور دارید، می توانید پیوندهای Swipe Up Instagram را به Stories اضافه کنید تا بازدید از صفحات خاص را جلب کند.

ترکیب کردن محتوای اینستاگرام به شما امکان می دهد تا به افراد با ترجیحات مختلف دسترسی پیدا کنید و این دسترسی گسترده به شما کمک می کند دنبال کنندگان خود را تقویت نمایید.

در نظر داشته باشید که صفحات شما برای پیشرفت به دنبال کننده بیشتری نیاز دارد و می توانید با خرید فالوور اینستاگرام از سایت های قابل اعتماد به این خواسته خود در کمترین زمان ممکن دست یابید.

6- کپشن های عالی بنویسید

عکس های خوب توجه مخاطبان را به خود جلب می کنند و کپشن های عالی اینستاگرام آنها را حفظ خواهند کرد. کپشن ها به شما فرصتی می دهد تا زمینه یا جزئیات بیشتری درباره عکس یا ویدیویی که به اشتراک می گذارید، ارائه دهید.

بعلاوه، استفاده از کلمات کلیدی در کپشن به شما کمک می کند تا در نتایج جستجو در برنامه ظاهر شوید. در این قسمت اینستاگرام می توانید تا 2200 نویسه داشته باشید. البته لازم نیست همه کپشن ها مانند یک پست وبلاگ خوانده شوند. آن را با طول های مختلف آزمایش کنید.

برخی از عکس ها به زیبایی با یک عنوان کوتاه و جذاب با چند شکلک جفت می گردد، در حالی که تعدادی دیگر از چیزی طولانی تر و بازتابنده بهرمند می شوند. متوسط ​​طول کپشن های اینستاگرام در حال افزایش است.

در سایت هایی که خدمات فروش دنبال کننده انجام می دهند، قیمت فالوور اینستاگرام با توجه به برخی معیارها مانند: تعداد فالوور، پشتیبانی، با کیفیت بودن آنها، ایرانی یا خارجی بودن کاربران و … متفاوت خواهد بود.

7- تحقیق و استفاده از هشتگ ها

هشتگ ها در هیچ کجای شبکه های اجتماعی به اندازه اینستاگرام مهم نیستند. هشتگ های مناسب می توانند تصویر شما را در معرض مخاطبان گسترده و هدف قرار دهند.ابزارهای رایگان اینستاگرام مانند Display Purpose و AutoHash به شما کمک می کنند هشتگ های مربوطه را برای پست های خود پیدا کنید.

اگر می خواهید فالوورهای بیشتری داشته باشید، وجود هشتگ ضروری خواهد بود. استفاده از آنها باعث می شود وقتی افراد از یک پست دیگر روی همان هشتگ ضربه زنند، محتوای شما از طریق جستجو یا فیلتر قابل کشف باشد.

افراد حتی می توانند هشتگ های مورد علاقه خود را دنبال کنند تا محتوای برتر با آن هشتگ در جدول زمانی اینستاگرام آنها نشان داده شود. اینستاگرام برای هر پست به حداکثر 30 هشتگ اجازه فعالیت می دهد. وب سایت فالوور شاپ فرصتی برای دیده شدن پیج شما با فروش فالوور فراهم کرده است.

8- با مخاطبان خود درگیر شوید

تعامل با مخاطب برای رشد در اینستاگرام بسیار مهم است. اگر واقعاً می خواهید فالوورهای بیشتری به دست آورید باید طرفداران خود را درگیر مکالمه کنید. به خاطر داشته باشید وقتی شخصی محتوای شما را می بیند، به این معنی نیست که در حال حاضر شما را دنبال می کند.

اگر فرصتی برای تعامل با یک پیرو بالقوه دارید، باید آن را استفاده کنید. هر نظر فرصتی برای به دست آوردن یک فالوور جدید است. بنابراین مطمئن شوید که به هر نظری که می گیرید، پاسخ می دهید. فرصت های ارتباطی ایجاد کرده، در استوری ها از برچسب هایی مانند سوالات و نظرسنجی های باز استفاده کنید.

در کپشن عکس های خود سوال طرح کرده و مردم را به جواب دادن تشویق نمایید. قیمت فالوور اینستاگرام برای اغلب افراد مهم خواهد بود؛ از این رو خرید آن را در سایت های معتبر انجام دهید.

9- با دیگران همکاری کنید

یکی دیگر از راه های عالی برای به دست آوردن فالوورهای اینستاگرام، همکاری با دیگران از طریق مشارکت یا فعالیت های تأثیرگذار است. بازاریابی اینفلوئنسر یکی دیگر از راه های رشد اینستاگرام شما خواهد بود. اگر بودجه دارید، می توانید به تولیدکنندگان محتوا برای تبلیغ برند خود هزینه پرداخت کنید.

خرید فالوور اینستاگرام یکی از مناسب ترین راه های افزایش فالوور است.

socialbashi468x60 - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

banner - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام
socialbashi300x250 - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام
Flex Ad Side Bar 1 - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام

نوشته‌های محبوب

socialbashi300x100 - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام
دریافت جدیدترین اخبار

شما می‌توانید در ماهنامه سایت سوشال‌باشی ثبت نام نمایید.

هیچگونه اسپمی ارسال نخواهد شد. تنها پیام‌های مرتبط با سفارشات شما اطلاع رسانی می‌گردد

مطالب مرتبط

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟ اینفلوئنسر، همانطور که توسط دیکشنری کمبریج تعریف شده، به کسی اطلاق می شود که رفتار دیگران را تغییر یا تحت تأثیر قرار

تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ افزایش فالوور اینستاگرام یکی از مهمترین اهداف صاحبان صفحات این برنامه ی اینترنتی می باشد، که به گرفتن تیک آبی

socialbashi468x60 - راهکارهای عملی افزایش فالوور اینستاگرام