پشتیبانی از ساعت ۹ الی ۲۲
تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

افزایش فالوور اینستاگرام یکی از مهمترین اهداف صاحبان صفحات این برنامه ی اینترنتی می باشد، که به گرفتن تیک آبی می انجامد. اگر به چگونه دریافت کردن تیک آبی اینستاگرام علاقه مندید این مطلب را از دست ندهید.

وب سایت سوشال باشی به عنوان مرجع فروش لایک، کامنت و فالوور از پرکارترین حوزه های فعالیت های اینستاگرامی ایران محسوب می گردد.

همه ی افرادی که کاربر حرفه ای برنامه های اینترنتی به شمار می روند، برای کسب تیک آبی اینستاگرام تمام تلاش خود را به کار می بندند، زیرا این گزینه علاوه بر اعتبار موجب افزایش درآمد نیز خواهد شد.

ما در این مطلب قصد داریم شیوه های گرفتن تیک آبی و علت اهمیتش را برای تان به اختصار توضیح دهیم اگر همراه مان باشید بسیار مفتخر می شویم.

تیک آبی در اینستاگرام به چه معناست؟

قبل از هر چیز باید بگوییم که تیک آبی اینستاگرام یکی از نشانه های میزان اعتبار یک صفحه است، که از سوی شبکه مرکزی این برنامه پرطرفدار مجازی به کاربران بسیار فعال و موفق اعطا می گردد.

زمانی که برای اولین بار آپشن تیک آبی به اینستاگرام افزوده شد، تصور بر این بود که فقط افراد سرشناس همانند سلبریتی ها، ورزشکاران، فعالان حوزه مد و فشن تعلق می گیرد، اما پس از چندی و با بالارفتن میزان آگاهی کاربران مشخص گردید، که همه می توانند از این مزیت برخوردار شوند.

یکی از راه های دریافت تیک آبی افزایش فالوور اینستاگرام می باشد، که موجب شهرت و معروفیت صاحبان پیج ها و بالارفتن میزان درآمدهای وابسته به اینترنت می گردد.

چطور می توانیم واجد شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام شویم؟

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید یک سری شرایط و ضوابط را رعایت نمایید، که به اختصار به توضیح آن ها می پرد ازیم.

یک چهره سرشناس باشید

بدون شک افراد مشهور یا کسانی که صاحبان کسب و کارهای مشهور و برند سازی تجارت شان هستند، راخت تر از سایرین به تیک آبی اینستاگرام دست می یابند. هر اندازه که یک پیج با افزایش فالوور اینستاگرام مواجه شود، چندین گام به کسب تیک آبی نزدیک تر خواهند گردید.

فراموش نکنید که میزان بالای تبلیغات و درآمدی که از این راه به دست آورده اید، ممکن است موجب افزایش بازدید از پیج شود، اما واجد شرایط تیک آبی به شمار نمی رود.

به یک حساب کامل نیازمندید

شما برای دریافت تیک آبی اینستاگرام به یک حساب عمومی نیازمندید، صفحه باید به صورت باز و قابل مشاهده برای تمامی مخاطبان اینستاگرام باشد، و از تبلیغ هرگونه لینک مربوط به شبکه های مجازی بپرهیزید.

پیج های شخصی که به بازدید همگان نمی رسند، حتی اگر بیشترین فالوور را به خود اختصاص دهند، واجد شرایط تیک آبی نخواهند گردید.

صاحب حساب و پیج باید حقیقی باشد

طبق قوانین مرتبط به تیک آبی در اینستاگرام صاحبان صفحات باید از افراد یا نهادهای حقیقی باشند و نام های حقیقی مانند ادارت یا شرکت های دولتی نمی توانند به این آپشن دست پیدا کنند.

پس اینطور می توان گفت که اعتبار یک حساب کاربری به معتبر بودن شخص صاحب حساب می باشد. بنابراین اگر یک نهاد یا اداره بیشترین میزان افزایش فالوور اینستاگرام را نیز به خود اختصاص دهد، به آن تیک آبی تعلق نمی گیرد.

صاحبان برندینگ و تجارت های خاص

افرادی که کسب و کاری ویژه و منحصربه فرد دارند و یا به عنوان برندینگ موفق شناخته می شوند، نیز به راحتی تیک آبی اینستاگرام را برای خود به ارمغان خواهند آورد.

از سویی دیگر یک شخص حقیقی اجازه تصاحب چندین حساب را ندارد البته این قانون شامل حساب های کاربری که به زبان های مختلف فعالند نمی شوند. حساب هایی که متعلق به انجمن های مردم نهاد است نیز شامل موارد دریافت تیک آبی نیست.

راهکارهای موثر در دریافت تیک آبی اینستاگرام

1. هشتگ های معروف را بیابید و به کار ببرید

برای موفقیت در وب سایت سوشال باشی باید به نکات اساسی که منجر به ترقی شما و پیج تان می شود، توجه داشته باشید. یکی از بهترین راه های دریافت تیک آبی استفاده از هشتگ های معروف است. همواره پر استفاده ترین هشتگ ها را جستجو کرده و در پست های خود به کار بگیرید.

2. حساب شخصی معتبر برای خود دست و پا کنید

اگر به دنبال دریافت تیک آبی اینستاگرام هستید، یا خودتان یک برند معتبر بسازید و یا به عنوان فن پیج واقعی یک شخصیت سرشناس تاییدیه اینستاگرام را بگیرید، در این صورت فردی که از آن حمایت و طرفداری می کنید، با توجه به میزان شهرت و فالوورهایش می تواند تیک آبی را برای تان به ارمغان آورد.

3. فالوور های خود را افزایش دهید

افزایش فالوور اینستاگرام راهی بدون شکست در دریافت تیک آبی به شمار می رود. هر اندازه میزان فالوور شما بالا باشد و پیج با بازدید بیشتری مواجه گردد، صفحه به یکی از حساب های حقیقی معتبر و شناخته شده تبدیل و از سوی اینستاگرام مورد تایید برای دریافت تیک آبی قرار می گیرد.

4. زمان طلایی ارسال پست ها را بشناسید

زمانی که برای ارسال پست های خود در نظر می گیرید از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا می توانند میزان بازدید بهتری را برای پیج تان فراهم آورد.

به طور مثال ساعات میانی روز یا عصرها اینستاگرام بالاترین میزان فعالیت کاربرها را به ثبت رسانده و یا پایان هفته ها حجم مشاهدات پست ها به طرز چشم گیری افزایش می یابد. پس برای کسب نتایج بهتر ساعات طلایی اینستاگرام را فراموش نکنید.

5. از شبکه های اجتماعی پرطرفدار دیگر نیز کمک بگیرید

امروزه با پیشرفت شبکه های مجازی و دنیای اینترنتی حجم زیادی از صفحات مختلف پدید آمده اند، که می توانید به راحتی در آن به تبلیغ پیج خود بپردازید، و فالوورهای بیشتری به دست آورید.

آیا تیک آبی اینستاگرام مزایایی هم دارد؟

بدون شک دریافت تیک آبی اینستاگرام از مزایای زیادی برخوردار است، که صاحبان صفحات به دنبال کسب آن هستند. در این بخش چند مزیت اصلی این آپشن اینترنتی را بیان خواهیم کرد.

  1. به برندی شناخته شده تبدیل می شوید

تیک آبی اینستاگرام پیج شما را به برندی مشهور تبدیل می کند، که از سوی بازدیدکنندگان بالاترین تایید را دریافت می کند.

2. از سواستفاده های اینترنتی در امان می مانید

یکی از معضلات برخی پیج ها ی صفحات مجازی این است که از سوی هکرهای اینترنتی به راحتی مورد سوء استفاده قرار می گیرند. زمانی که شما تیک آبی را دریافت کنید، از سوی شبکه اصلی اینستاگرام مورد حمایت واقع شده و افراد سود جو نخواهند نتوانست به حساب کاربری شما نفوذ نمایند.

3. مورد اعتماد اینستاگرام و کاربران خواهید بود

پیجی که تیک آبی نداشته باشد، اگر بیشترین فالوور یا تعامل مالی را داشته باشد، بازهم نمی تواند مورد تایید صد در صد اینستاگرام یا کاربرانش قرار بگیرد، در اصل این تیک به ظاهر ساده به حساب و پیج شما شناسنامه و اعتبار خواهد بخشید.

4. برخوردار شدن از امکانات اینستاگرام

کاربر و حسابی که تیک آبی اینستاگرام را دریافت کند می تواند از تمام امکانات این اپ پرطرفدار استفاده ببرد.

socialbashi468x60 - چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

banner - چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟
socialbashi300x250 - چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟
Flex Ad Side Bar 1 - چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

نوشته‌های محبوب

socialbashi300x100 - چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟
دریافت جدیدترین اخبار

شما می‌توانید در ماهنامه سایت سوشال‌باشی ثبت نام نمایید.

هیچگونه اسپمی ارسال نخواهد شد. تنها پیام‌های مرتبط با سفارشات شما اطلاع رسانی می‌گردد

مطالب مرتبط

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟ اینفلوئنسر، همانطور که توسط دیکشنری کمبریج تعریف شده، به کسی اطلاق می شود که رفتار دیگران را تغییر یا تحت تأثیر قرار

تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ افزایش فالوور اینستاگرام یکی از مهمترین اهداف صاحبان صفحات این برنامه ی اینترنتی می باشد، که به گرفتن تیک آبی

socialbashi468x60 - چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟